בחירת רהיטים וכלי בית

אם אתם זוג צעיר שמחפש ריהוט חדש לבית ורוצה שהריהוט שלכם יהיה גם טרנדי מצד אחד אבל גם  רלבנטי וקלאסי לאורך זמן, כדאי לעבור על הטרנדים האחרונים בתחום של ריהוט לבית והמגוון הרחב של כלי בית ולדעת איך לבחור מתוך הטרנדים שלדעתכם יהיו מתאימים ורלוונטיים לאורך זמן.

 

טרנדים שצפויים להיות כאו זמן רב

 

יש כמה טרנדים שצפויים ללוות אותנו לאורך זמן, עץ אלון הוא עץ שמשתמשים בו לאורך שנים. זה עץ שיש לו מראה רענן ועדין באופן טבעי, אך הטרנד הנוכחי השנה הוא רהיטים מעץ  אלון בסלון שהם צבועים בצבעים כהים זה נותן מראה יפה רענן שיהיה אופנתי ורלוונטי לאורך שנים רבות. כך הסלון שלכם יהיה גם טרנדי אבל גם בעל מראה קלאסי

 

טרנדים ייחודיים ודרמטיים

 

יש מי שבוחר טרנדים שהם יוצאי דופן ודרמטיים בעיצוב שלהם, כמו צבעוניות רבה קווים מעוגלים
או כל מיני פריטים מיוחדים זה יפה נחמד וטרנדי אבל זה יכול לצאת מהאופנה מהר מאוד. דווקא עיצוב עדין יותר בצבעים עדינים יותר סגנון מינימליסטי סקנדינבי הוא עיצוב שישאר טרנדי ויפה לאורך זמן.

 

בחירת סגנון כללי

 

אנשים צריכים לעשות בחירה אם לקנות רהיטים שיהיו יפים ומודרניים לשנה שנתיים או לקנות סגנון קלאסי שיכול ללוות אתכם ולהמשיך להיראות יפה ורלוונטי לאורך זמן.
 

בחירת סגנון נקי ונעים

 

ככל שהחיים הופכים יותר קשים, יותר מורכבים, אנשים חווים חיים מאוד עמוסים ולכן רוצים לרוב בית מעוצב בקווים נקיים פשוטים ונעימים. אנשים לא מעוניינים שיהיה עומס בבית מעדיפים ריהוט פשוט ורב תכליתי. כך למשל רוכשים כורסה שהופכת להיות ספה שמתאימה גם לישיבה וגם לשכיבה זה חוסך מקום. כך פותחים יותר את החלל. נותן יותר מרחב בחלל. זה מתאים במיוחד לדירות קטנות יותר שלא כדאי להעמיס אותן בריהוט רב שיוצר מראה של מחסן.

 

חזרה לרכישת פריטים בעבודת יד

 

אנשים גם חוזרים לאהוב ריהוט שהוא עשוי בעבודת יד יש ערך ויופי וייחוד ברהיטים שנעשו בעבודת יד אנשים מוכנים לשלם קצת יותר כסף כדי לקבל ריהוט ייחודי שאנשים אמנים עשו באופן מיוחד עבורם.

 

מיטות מפנקות וצורות גיאומטריות

 

יש טרנד נוסף של מיטות מפנקות אשר נותנות של תחושה של רחם. עם מקום מרופד לרגליים
וראש מיטה מרופט גם הוא לחווית שינה ומנוחה מושלמות. כמו כן ישנו שימוש בצורות גיאומטריות שונות קווים נקיים  או מינימליסטים.


השלמת הריהוט באביזרים יפים

את הריהוט כדאי להשלים בפריטים יפים ואביזרים שונים שמשלימים את העיצוב הכללי כך תוסיפו יופי ואיכות לדירה. פעמים  רבות דווקא האלמנטים הקטנים האביזרים הקטנים הופכים את הדירה למקום שהוא ייחודי ומאפשרים לכם לבטא את עצמכם מבחינת עיצוב הבית שלכם. לכן חשוב לא רק לבחור ריהוט מעניין וטרנדי וייחודי אלא גם כלים משלימים שיצרו אמירה אישית בתוך הבית שלכם.