בחירת רהיטים על ידי מעצב פנים 

מעצב פנים רואה את התמונה המלאה

בשעה טובה אתם עומדים בפני מעבר לדירה חדשה- אין ספק כי מדובר בסיטואציה מרגשת ביותר ולכן עליכם להיערך בהתאם. במסגרת ההיערכות עליכם  לבחור את מעצב הפנים המקצועי ביותר אשר יסייע לכם לצלוח את המעבר לדירה החדשה בצורה הטובה ביותר תוך הסתמכות על חוות הדעת שלו והאפשרות להיוועץ עימו.

בחירת רהיטים לבית חדש נחשב מאורע מרגש ביותר- מדובר בתחילתה של תקופה חדשה. לא תמיד יודעים כיצד לבחור את הרהיטים המתאימים ביותר ולכן יש להיעזר בשירותיו של מעצב פנים בעל ניסיון רב.  ביכולתו של מעצב פנים מקצועי לראות את התמונה המלאה וכך ליצור מראה אחיד. ניתן להיוועץ עימו טרם הכניסה לדירה על מנת להבטיח כניסה חלקה לדירה- משמעות הדבר כי הריהוט אשר ייבחר יהיה הריהוט המתאים ביותר.

שילוב של צבעים מתאימים

חלק חשוב ביותר במסגרת בחירת הרהיטים היא התאמת הצבעים. בשנים האחרונות ניתן לראות שפע של צבעים ולא רק ריהוט בצבעים רגילים אלא ריהוט בשלל צבעים ההופכים את השהייה בבית לחגיגה אחת גדולה. מעצב פנים מוסמך אשר ביכולתו לבחון את הצבעים השונים יוכל לסייע לכם לעצב את הבית בצורה המושלמת ביותר בשל הראייה הרחבה שלו.

מעצב פנים מקצועי יכיר היטב את מניפת הצבעים ויהיה ביכולתו לבחור את הצבעים המתאימים ביותר תוך התחשבות ברצונות והצרכים שלכם.  ללא סיוע של מעצב פנים, התוצאה עשויה להיות מראה סטנדרטי ללא כל ייחודיות.

 עיצוב פנים מודרני מה חשוב לשים לב בבחירת המעצב

בשנים האחרונות ניתן לראות שפע של מעצבי פנים והבחירה אינה פשוטה. בבואכם להסתייע בשירותיו של מעצב פנים ההמלצה היא לבחון את העבודות הקודמות שלו- כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע  בעל ניסיון רב בתחום. ככל שיהיה לו ניסיון רב יותר, כך תוכלו להיות בטוחים כי הוא יוכל להיכנס אל הראש שלכם ולבחור את הרהיטים המתאימים ביותר עבורכם. יתרה מכך, שאלו אותו אודות הסגנונות של הרהיטים אליהם הוא מחובר תוך דגש על עיצוב פנים מודרני בו יש העדפה לסגנונות עיצוב ייחודיים.

אם אתם רואים כי הוא מתחבר לסגנון אשר מתאים לכם, הרי מדובר בתחילתה של ידידות נפלאה.  שאלה נוספת אשר יהיה עליכם לשאול אותו היא לגבי קהל היעד שלו- האם הוא עיצב רהיטים עבור אנשי עסקים או אנשים פרטיים- שימו לב קיים הבדל בין הקהלים השונים ולכן יהיה עליכם להביא זאת בחשבון. 
 

דבר נוסף אשר יהיה עליכם לבחון זה הכימיה- האם אתם מרגישים כי אתם מדברים באותה השפה עם המעצב. בחירת רהיטים לבית אינה עניין של מה בכך וחשוב שיהיה לצידכם איש מקצוע אשר יהיה ביכולתו לבחור עבורכם את הרהיטים האיכותיים ביותר.