חיפוי מיקרוטופינג כחלק מעיצוב החלל

עיצוב חלל באמצעות חיפוי מיקרוטופינג מומלץ ביותר, בין אם אתם מתכננים שיפוץ בתים נרחב, שיפוץ משרדים או חידוש חללי חדרים שונים. חיפוי מיקרוטופינג נועד עבור חידוש של משטחי בטון ישנים, ציפוי של אותם משטחי בטון בעיצובים מחוספסים או חלקים, חיפוי של המשטחים ועוד. 

כשמדברים על עיצוב חללי פנים, שיפוץ משרדים וגם שיפוץ דירות, מדברים חיפוי מיקרוטופינג. באמצעות חיפוי מסוג זה תוכלו להקנות לדירה ולמשרד נראות יוקרתית במיוחד, נראות מחוספסת ועוד. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעיצוב פנים מחודש, במהלכו תבצעו גם חיפוי מיקרוטופינג. עבור מה הוא מיועד ומה ניתן לעשות אתו? השמיים הם הגבול, בואו נרחיב. 

בטון חלק ובטון מוטבע – הכול תלוי בכם

חיפוי מיקרוטופינג לקירות הוא אופציה מעולה עבור שיפוץ של משרדים, אך אין ספק שניתן להשתמש בו גם בדירות ובבתים. ניתן להפוך בטון חלק לבטון מוטבע, כאשר העיצוב הוא מאוד ייחודי ובולט לעין. עיצוב חלל מצריך התחשבות באלמנטים עיצוביים שונים, כך שבסופו של דבר, הכול תלוי בטעם העיצובי שלכם.  מעדיפים בטון דקורטיבי? חיפוי מיקרוטופינג מצוין עבור מטרה זו. חומרי הגלם השונים, באמצעותם יוצרים חיפוי דקורטיבי מבטון, הם חומרים כמו בטון פולימרי, מיקרו-טופ, אוברלי ועוד. ניתן לבצע חידוש של שבילי בטון באמצעות חומרים אלו, אפשר לצפות שבילי בבטון מעוצב ונעים לעין, לחפות שבילים ועוד. 

שיפוץ פנים עם חיפוי מיקרוטופינג

לעיצוב הבית שלנו ישנה משמעות עמוקה, עיצוב הבית הוא למעשה הפנים שלנו ושל הטעם העיצובי שלנו. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעיצוב מאוד ייחודי, אותו תוכלו להשיג באמצעות חיפוי מיקרוטופינג לקירות הבית. באמצעות חיפוי מסוג זה ניתן לבצע חידוש של קירות והפיכתם לקירות ייחודיים ודקורטיביים. 

ניתן לבצע עבודות בטון על בטון, בטון על עץ (מקסים ומומלץ!), עבודות בטון על קיר, התזת בטון ועוד. יחד עם אלו, אפשרי גם לבצע עבודות בטון על פורמייקה, בטון על מרצפות של אריחים שונים ועוד. עיצוב ושיפוץ הבית מצריך הבנה עמוקה בחומרי הגלם השונים ובשיטות העבודה, במיוחד כשמדובר בעבודות בטון. ההמלצה היא להסתייע בחברות בנייה מומלצות בלבד, היות והזול לעיתים עלול להסתיים יקר.  

עיצוב חללי פנים עם עבודות בטון 

עיצוב חללי פנים מצריך ממעצב הפנים, או איש המקצוע, להיות קשובים לרצון הלקוח. כשאתם שוכרים את מעצבי הפנים שלכם או את חברת הבנייה, השיפוצניקים או ההנדימן, חשוב להבהיר מראש את מטרת השיפוץ של הדירה. אם ברצונכם להפוך את הבית לדקורטיבי יותר ובעלויות יחסית ידידותיות, חיפוי מיקרוטופינג הוא אופציה מעולה. תוכלו להפוך את הקיר למעוצב בתקציבים אטרקטיביים. לאחר שיפוץ ועיצוב הבית בצורה הכי נכונה לכם, גם אתם תהיו בין האנשים שממליצים על עיצוב בעזרת עבודות בטון. אין ספק כי מדובר באופציה עיצובית פשוט מעולה, בין אם אתם מתכננים שיפוץ משרד, שיפוץ בתים או עיצוב דירה. 

רוצים לדעת עוד? למידע נוסף על חיפוי מיקרוטופינג בטופ שיפוצים.