כסאות בר מעוצבים

כסאות בר מעוצבים מיועדים בדרך כלל לברים או לפאבים, כדי שהלקוחות יישבו בנוחות מול הדלפק וייהנו מהשירות.

כסאות בר מעוצבים

בשנים האחרונות חל שינוי תהומי בתפיסת העולם של נראות המטבח והפונקציונליות שלו. המעצבים הגיעו למסקנה חד משמעית שבמטבח יש צורך במשטחי עבודה נוספים ולכן במטבחים המוקמים בדירות החדשות או המשופצות רואים דלפקים המשמשים כשולחן לארוחות וסביבם מוצבים כסאות בר.  הדלפק משמש במקרים רבים גם כמשטח עבודה.

אופציה נוספת היא הקמת אי שהוא משטח עבודה בחלקו העליון ומתחתיו נוצר שטח אחסון גדול, גם סביבו אפשר להציב כסאות בר.

כסאות בר יפהפיים

הכיסאות הממוקמים סביב הדלפק או סביב האי הם שרפרפים מוגבהים המיוצרים בהיצע נרחב מאד של דוגמאות הן בחלקן העליון והן במבנה התחתון.

רוב כסאות הבר מיוצרים מארבע רגליים הבנויות מעץ, מתכת, אלומיניום או ניקל בשפע צורות של מבנים יציבים. הפרופילים בנויים באופן ישר, מעוגל ובשפע של עיצובים יפהפיים המוסיפים לעיצובו של המטבח. 

החלק העליון של כסאות בר בנוי מיחידה אחת או משתי יחידות, אחת היא המשטח והיחידה השנייה היא הגב. גם מיקומי הישיבה קיימים מפלסטיק, חלקם משטחים מרופדים בשפע של אפשרויות ובשלל צורות.

בבית שגרים בו ילדים קטנים, חשוב לרכוש כסאות בעלי מדרגה כך שיהיה לילדים קל לטפס למעלה ומשטחים ברוחב של 90-70 ס"מ כך שלא יפלו.

עיצובו של המטבח 

הטרנדים בעיצובו של המטבח מכניסים לו המון צבע, בבתים רבים עדיין שולט הצבע הלבן או השמנת אך באחרים אפשר לראות גם גוונים אחרים כמו כחול, ירקרק ועוד. 

כסאות בר מותאמים לגווניהם של ארונות המטבח. כאשר הם צבעוניים, מציבים כסאות בצבעים בהירים וסולידיים וכשהארונות בהירים מאד, מוסיפים צבע וחיים למטבח על ידי רכישת כסאות צבעוניים.

לאחרונה נראים בתים רבים אשר בהם קיימים כסאות בדגם זהה אך בכמה גוונים זה לצד זה ולא רוכשים את כל הכיסאות בגוון זהה.

מעצבי הפנים מגיעים בדרך כלל לאולמות התצוגה עם הלקוחות כדי לבחור את הדגם הנכון עבורם. הכמויות הגדולות של האופציות מותירות את הלקוחות המומים ולוקח זמן עד שהם מתבייתים על הדגם שיהיה הנכון ביותר לביתם. 

בהתאם לגילם של הילדים בבית כדאי לגבש מראש חשיבה אם מעוניינים לקנות כסאות בר שהם בנויים מיחידה אחת או משתי יחידות, מרופד, מתכת, פלסטיק ועוד. 

כסאות בר עבור פאבים וברים

במקומות הבילוי המעוצבים יוצרים דלפקים ארוכים אשר לידם יושבים הלקוחות שותים ונהנים. אף על פי שרוב הפעילות היא בשעות הערב או הלילה כשחשוך מעט, משקיעים המעצבים מחשבה רבה על עיצוב טרנדי של מראה הבר, דבר שמוסיף המון לנראותו של הפאב כולו.

כסאות בר המוצבים בצדי הדלפקים חייבים להיות יציבים ונעימים לישיבה שלפעמים היא לפרקי זמן ארוכים.