ריהוט הבית לאחר שיפוץ

יש להתאים את הריהוט לבית

 

רגע אחרי סיום השיפוץ בבית אתם מתחילים להרגיש טוב יותר- נדמה כי יש ריח של התחדשות באוויר וזה בדיוק הרגע המתאים לצאת ולרכוש רהיטים חדשים לבית . אחרי השיפוץ יש להניח כי הריהוט הישן לא ממש יתאים ולכן יהיה עליכם להצטייד בריהוט חדש.

רכישת ריהוט בתום השיפוץ נחשבת למשימה אשר דורשת מכם מחשבה רבה, זאת בשל העובדה כי הריהוט נחשב לאלמנט חשוב ביותר המשפיע על מראה הבית ועל הנוחות של האנשים המתגוררים בו. בדיוק בשל כך , אנשים בוחרים להשקיע לא מעט מחשבה בבחירת ריהוט מתאים לבית באמצעות הגעה אל חנויות רהיטים וכן צפייה במגזינים בתחום הריהוט במטרה לבחון את הרהיטים החדשים והתאמתם לבית. כאשר מדובר בבית פרטי או  דירה קטנה- יש לבחור את הרהיטים בהתאם לגודלה של הדירה.

 

על אילו רהיטים יש לתת את הדגש לאחר השיפוץ

 

בבואכם להתאים את הריהוט לאחר שיפוץ הבית יהיה עליכם לבחון את החלל בו יונחו הרהיטים במטרה לקבל התאמה בין העיצוב הכללי של הבית לחדר המסוים. כך לדוגמא צריך להיות קשר בין החלונות , הדלתות הווילונות ועד.

ריהוט לסלון: הסלון מהווה את אחד החללים החשובים ביותר בבית בשל העובדה כי מדובר בחדר אירוח המיועד לחברים ובני משפחה ולכן קיימת חשיבות יתרה להשקיע בבחירת הריהוט.  חלקנו יעדיף מראה אלגנטי אשר יכלול בין היתר שולחן ומזנון אשר יעניקו נוחות ללא פשרות, ספרייה מרשימה ומדפים.

 

ריהוט לחדר השינה: גם חדר השינה נחשב לאחד החדרים החשובים ביותר בבית. רבים בוחרים לעצב את חדר השינה כמקום רומנטי המשדר רוך ורוגע ומעדיפים לבחור ריהוט המעניק אווירה חיובית.  אולם, בחדר השינה ניתן לבחור ריהוט מודרני גם כן בהתאם לטרנדים בתחום כמו שידות או ארון אחסון.

 

בחירת ריהוט לאחר  תמא 38

 

בבניינים רבים מבוצע כיום הליך תמ"א 38 תוכנית מתאר ארצית הנועדה לענות על תרחיש של רעידת אדמה במסגרתה נערך שיפוץ מקיף לבניין תוך הוספה של חדרים נוספים. בשנים האחרונות ניתן לראות פרוייקטים רבים הכוללים לא מעט שינויים, כאשר הדיירים יכולים לדרוש שינויים שונים. כך למשל הקבלן יכול להציע לערוך שיפוצים פנימיים בדירות של הדיירים. עם זאת, בעלי דירות אשר אינם מעוניינים בשיפוץ יכולים לזכות בקבלת זיכוי מהיזם לטובת רכישה של דלתות, מיזוג או מוצרי חשמל. אם בכל זאת יש רצון לבצע שיפוץ פנים בדירות, הרי יהיה צורך בבחירת ריהוט מתאים על מנת לייצור אווירה מתאימה. לצורך כך, ניתן לערב מעצב פנים מומחה אשר יתרום מניסיונו הרב לטובת הצלחת הפרוייקט- מעצב פנים בעל ניסיון רב ידע בדיוק כיצד להתאים את הריהוט החדש לאחר השיפוץ לטובת קבלת תוצאה רצויה אשר משביעה את רצונכם של הדיירים בבניין ומאפשרת להם ליהנות מריהוט חדש.