הפריטים שאתם צריכים לעיצוב הבית

לעצב את הבית זאת משימה נעימה, שכן - לאחר שיפוצים או אחרי מעבר לבית חדש - כיף להתחיל לעצב את המרחב, תוך בחירת פריטים יפים לעיצוב הבית, ומתן תשומת לב לצרכים של בני הבית. מלבד זאת, עיצוב וארגון מחדש של החפצים, יקנה לכם הגשמת רעיונות בעיצוב תוך בחירת קונספט מנצח: כמו קונספט ים תיכוני חמים ונעים: אפשר לבחור לעצב את הדירה בקווים נקיים בעזרת שימוש בחפצים מודרניים: ניתן לעצב בית בסגנון כפרי או בסגנון הוינטג' אשר הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד! 


כאשר אתם מעצבים את הדירה או את הבית, ישנם מספר פריטים שעליהם לבחור. אז אילו חפצים יש כדאי לשלב בעת הסידור והתאמה? הנה כמה אלמנטים הכרחיים: 


התאמת תאורה נכונה


כאשר אתם מעצבים את הבית, חשוב שתדעו כי אלמנט התאורה יכול להגדיל או להקטין את המרחב, להדגיש חפצים מסוימים ופריטים דקורטיביים, להאיר חדרים חשוכים, ואף להקנות אווירה נעימה בכל מרחב. במקרים בהם יש צורך להשקיע בבחירת תאורה, חשוב לקבל סיוע של יועץ תאורה מקצועי. באמצעות קבלת ייעוץ מקצועי, ניתן להבין כיצד להפוך את המרחב לנעים, מרווח ומזמין. 


בחירת ריהוט נוח וקל לתפעול


אם בעבר היה דגש על בחירת מערכות ישיבה כבדות או סלונים רחבים בעלי נפח גדול, הרי שכיום המגמה נוטה לכיוון מערכות ישיבה קלילות שמשתלבות בהרמוניה אחת עם השנייה, תוך התאמת כורסאות לספות בצבעים שאינם אחדים ובעיצובים שונים. אופנת הריהוט שמה דגש על קלילות, פרקטיקה, צבעים עזים ושילובים מקסימים (לא תמיד תואמים) בין רהיטים. 


"משחק הכיסאות"


גם כסאות עבור פינות האוכל כבר אינם חייבים להיות כבדות ותואמות אחת לשנייה, בעוד שכסאות קלילים בעלי אופי נוח וצעיר - נראים מעולה סביב שולחנות אוכל, בעוד שניתן לבחור כסאות במגוון גדלים ועיצובים. בכך אפשר לבחור כסאות בעיצובים שונים כמו כאלה עשויי קש, ישנם כסאות מתכת, כסאות עץ קלילים, ושאר מערכות ישיבה למראה ה"לא מחויב" . באמצעות בחירה נכונה, ניתן התאמה של ריהוט קליל למרחב. 


עיצוב באמצעות ספסלים


דרך נוספת ליהנות מבית מעוצב בצורה מקורית, נעשית באמצעות ספסלים. אותם ספסלי עץ דקורטיביים שמקנים לבית חמימות ועניין. הספסלים הדקורטיביים אמנם מתאימים לישיבה, אך רצוי לעצב אותם באמצעות הנחת פריטי נוי על המושב, הנחת שמיכת צמר או שמיכת טלאים עתיקה על המסעד, ושימוש בפריט לעיצוב אטרקטיבי והרמוני של המרחב.

 
בחירת מזנון פרטי ומותאם אישית


דרך נוספת לעצב את המרחב נעשית באמצעות התאמת מזנון מתאים לעיצוב הבית. מזנונים נועדו לארגון מוצרי חשמל, כמו ממירים, מערכות שמע, טלוויזיה וכדומה. בעוד שכיום ישנן קונסולות מותאמות אישית לכול צורך. 
לסיכום, באמצעות עיצוב הרמוני, התאמות מעניינות ובחירת פריטים איכותיים לבית - המרחב שלכם יראה נעים, נוח ומעוצב.