פריטים שהבית שלכם חייב שיהיה לו!

בית הוא בית הוא בית, אך לא משנה כמה אתם מרגישים בבית, יש פעמים שקיימים מקרי חירום ואתם, בזמן אמת, חייבים לדעת איך לתפעל את הבית שלכם.

כדי להיות מוכנים לכל דבר, וודאו כי הדברים הבאים קיימים בביתכם- אם לא, מהרו ודאגו להגן על הבית שלכם.

ערכת עזרה ראשונה

אנחנו אף פעם לא יודעים מה יכול לקרות. אפשר שנקום בבוקר והכל יהיה בסדר ופתאום, נפילה במדרגות. בין אם אתם לבד ובין אם לא, חשוב שתהיה קיימת ערכת עזרה ראשונה בבית עבור טיפול ראשוני.

חשוב להבין, קיימים מקרים שערכת העזרה הראשונה יכולה להציל מצבים מסוימים ואפילו חיים.

 

ערכה במקרה של הפסקת חשמל

הפסקות חשמל לא קצובות בזמן. הפסקות חשמל יכולות לקרות ממזג האוויר, מקצר, מנפילה ואף מבעיות טכניות של חברת החשמל עצמה. הפסקות החשמל יכולות להימשך כמה דקות והן יכולות להימשך כמה שעות.

כיוון שאנחנו אף פעם לא יכולים לדעת כמה זמן אנחנו עשויים לבלות בחושך, רצוי להכין מבעוד מועד ערכת הפסקת חשמל. מה יש בה? פנסים ובטריות בעיקר. תוכלו להכניס לשם גם סטיק לייטים וכמו כן להעמיד על יד הערכה מספר נרות למקרה הצורך, ולפזר אותם ברחבי הבית.

 

גלאי עשן

כולנו מכירים את גלאי העשן הקיימים בחניונים או בבנייני עובדים. אנחנו גם יודעים שהם לא תמיד מגיבים.

אך עבור הבית שלכם, גלאי העשן השתדרגו. מה זה אומר? הצטרפו לעולם של גאדג'טים לבית. היום, גלאי העשן שלכם יכול לזהות סכנה לשריפה עוד לפני שהחלה, באם החלה שריפה הוא מעדכן אתכם ישירות לטלפון הנייד שלכם ומאפשר לכם, דרך הטלפון, להזמין סיוע מידי לביתכם.

 

מתקני השקיה

כל בית חייב שיהיה לו מעט מן הצומח. אך מה קורה אם אתם ממש רוצים צמחים בבית אבל פשוט לא זוכרים להשקות אותם? בדיוק בשביל זה הומצאו מתקני השקיה, גם הם שייכים לעולם של גאדג'טים לבית, ולמעשה שולטים בקצב ההשקייה.

כל מה שעליכם לעשות הוא להחליף בקבוק מים של ליטר וחצי כל שבוע. מתקן ההשקייה כבר ידע מה לעשות.

הבית שלכם הוא מקום המפלט שלכם, שם אתם מרגישים הכי בטוחים והכי בנוח. גם אם אתם לא חושבים על זה, גם בבית הבטוח שלכם, יכולה לקרות תאונה. אמנם לא תוכלו למנוע אותה, אך תדעו איך למזער את נזקיה.

כאשר הטלפונים הניידים שלנו לא מצריכים חשמל (חוץ מההטענה שלהם כמובן), בכל מקרה חירום, לאחר התפעול הראשון שלו, התקשרו למוקד המתאים בשביל לקבל עוד נתונים, באם התקלה לא יכולה להיפתר עכשיו (דוגמת הפסקת החשמל), דברו עם מישהו שאתם אוהבים שיעביר לכם את הזמן בחושך. למרות שהפסקות חשמל, לפעמים, זה נחמד.